НАПИСАТИ ПРО ВАШ ПРОЄКТ ПІДПИСАТИСЬ НА РОЗСИЛКУ


    www.wwf.ua
    Будуймо стале та гармонійне майбутнє з природою разом!

    Проєкт LIFE SWiPE вперше зібрав експертів зі злочинів проти дикої природи на міжнародній конференції

    Матеріал підготували експерти WWF
    Обрані фільтри:

    Європейська міжгалузева конференція щодо протидії злочинам проти дикої природи відбулася наприкінці червня у Мадриді, Іспанія. Захід об’єднав понад 120 провідних експертів та представників право- та природоохоронних органів, прокуратури та суддів з 20 країн, в тому числі з України для обміну досвідом та транскордонної співпраці.

    “Посилення співпраці право- та природоохоронних органів, регулярний обмін досвідом та кращими практиками не лише на національному, а й міжнародному рівнях є важливою передумовою запобіганню, ефективному розслідуванню та судовому переслідуванню правопорушень проти дикої природи. А саме вони є серйозною загрозою миру, безпеці, сталому розвитку довкілля, біорізноманіттю та здоров’ю людей”, — розповіла керівниця проєкту WWF-Україна SWiPE в Україні Анна Гайова. — “Ми щиро вдячні партнерам проєкту в Україні, які у воєнний час знайшли приділили увагу, долучилися до конференції та поділилися професійним досвідом, як в офлайн та і в онлайн форматах, зокрема Верховному Суду, Офісу Генерального прокурора, Тренінговому центру прокурорів України, Національній школі суддів України, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної митної служби України, Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерству юстиції України, Державній екологічній інспекції України, Національній поліції України, Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України,  Державному бюро розслідувань, Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України, Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, IFAW та іншим”.

    Протягом трьох днів конференції міжнародні експерти брали участь у практичних семінарах, панельних дискусіях та інтерактивних сесіях, де обговорювали провідні методи розслідування злочинів проти дикої природи, обмінювалися знаннями, сталими практиками із попередження та боротьби з правопорушеннями проти дикої природи, зокрема кіберзлочинності та іншими пов’язаними злочинами.

    Кінологічний відділ з Андалусії демонструє роботу службових собак та знаряддя браконьєрів під час польового виїзду на Європейській конференції SWiPE.
    facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
    РЕКОМЕНДОВАНЕ / ПОДІБНІ ПРОЄКТИ
    Лісопасовищні системи
    Навмисне поєднання дерев та випасу худоби на одній території використовується для отримання лісової продукції і корму, забезпечуючи короткостроковий і довгостроковий дохід, захищаючи ґрунт від ерозії, покращуючи якість води та збільшуючи різноманіття
    Відновлення і захист прибережних захисних смуг
    Відновивши природний стан прибережних захисних смуг, екосистема стає більш захищеною від негативного впливу людини.
    Створення, утримання і збереження полезахисних лісових смуг
    Завдяки висадці дерев та кущів між полями, не відбувається водна та вітрова ерозія ґрунту, волога в ґрунті зберігається, підвищується врожайність, зменшується забруднення водойм надлишковими добривами. При цьому створюється затінок для людей та тварин під час спеки; забезпечується місце для існування птахів, комах, кажанів, ссавців тощо.