НАПИСАТИ ПРО ВАШ ПРОЄКТ ПІДПИСАТИСЬ НА РОЗСИЛКУ


    www.wwf.ua
    Будуймо стале та гармонійне майбутнє з природою разом!

    Подія. Рекомендації для політиків

    Матеріал підготували експерти WWF
    Обрані фільтри:

    Починаючи з липня 2021 року WWF-Україна фасилітувала діалоги про природоорієнтовані рішення та їх вплив на зміну клімату в Україні. 

    Ця робота велась в рамках проєкту INSURE. Довгостроковою метою проєкту INSURE (movIng Nature baSed climate solutions into Ukraine’s Reform agEnda) є запровадження кліматичних природоорієнтованих рішень в Порядок денний реформ в Україні, спрямований на покращення знань та розбудову спроможності органів державної влади та широкої спільноти зацікавлених осіб, включаючи громадські організації, у сфері впровадження природоорієнтованих рішень для адаптації до зміни клімату лісового, водного та сільського господарства. 

    WWF-Україна у співпраці з WWF Східної та Центральної Європи, WWF Швеції та WWF Польщі реалізовує проєкт за фінансової підтримки Швеції. 

    З початком війни цілі проєкту розширилися та включають пошук ефективних природоорієнтованих рішень для відновлення України після війни. Оскільки Україна отримала статус кандидата в члени ЕС, то почав розвиватися стратегічний діалог навколо підтримки нашої країни на шляху сталого відновлення після воєнних дій. Природоорієнтовані рішення Такі рішення впливають на різномаїття природи та природних особливостей, сприяють відновленню довкілля, слугують основою для сталого розвитку, зокрема, є частиною лісового, водного і сільського господарства.

    Серед напрацювань проєкту:

    • візія “кліматично-розумного” розвитку України та політичні рекомендації щодо впровадження приодоорієнтованих рішень у порядок денний реформ;
    • перша україномовна Платформа природоорієнтованих рішень – вебсайт, який є джерелом корисної інформації, методології та прикладів рішень для тих, хто створює стратегічні плани та впроваджує природоорієнтовані рішення в життя;
    • молодіжна лідерська програма і відкритий навчальний курс, спрямовані надихнути, залучити й озброїти молодь знаннями, прикладами природоорієнтованих рішень та схемами для подальших природоохоронних дій;
    • програма малих грантів, організована для поширення знань та об’єднання громадських організацій і органів місцевої влади, і включення природоорієнтованих рішень у стратегічні плани розвитку та плани відновлення місцевих громад.

    Познайомитися із проєктом та резюме для політиків можна за посиланням: Резюме для політиків.

    Подія щодо обміну досвідом

    24 листопада WWF поділиться результатами обговорень із ключовими стейкхолдерами на події “Використання потенціалу природоорієнтованих рішень для сталого післявоєнного відновлення та розвитку екологічного законодавства України”.

    Під час зустрічі будуть презентовані аспекти формування та впровадження політики стосовно використання природоорієнтованих рішень та підходів з екосистемної адаптації у відповідних секторах економіки Європейського Союзу, відповідні наукові напрацювання та політичні рекомендації релевантні для України. Також будуть розглянуті відповідні рішення прийняті органами управління багатосторонніх природоохоронних договорів та угод.

    Передбачається, що зустріч стане частиною процесу визначення перспектив впровадження природоорієнтованих рішень для відновлення після війни та підходів з екосистемної адаптації до зміни клімату України у відповідних політичних документах в контексті євроінтеграційних процесів. Зустріч проводиться WWF-Україна в рамках проєкту INSURE.

    Зустріч відбудеться 24 листопада з 14.00 до 18.00 за Київським часом у гібридному форматі та складатиметься з двох паралельних зустрічей в м. Брюссель (Бельгія) та м. Київ зв’язаних за допомогою платформи ZOOM.

    Для участі в зустрічі просимо зареєструватися за посиланням >>>

    facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
    РЕКОМЕНДОВАНЕ / ПОДІБНІ ПРОЄКТИ
    Природоорієнтовані рішення в лісовому, водному та сільському господарстві для відновлення України та адаптації до зміни клімату. Резюме для політиків.
    Команда проєкту INSURE з урахуванням внеску експертів та представників ЦОВВ підготовули та зібрали в одному документі найважливіші поради для відновлення України та адаптації до зміни клімату в трьох основних секторах України: лісове, водне та сільське господарство.
    Методології оцінки скорочень викидів та поглинання вуглецю
    Одним із важливих елементів систем отримання додаткової винагороди, яка базується на досягненні певних результатів, в рамках вуглецевого фермерства є методології оцінки скорочення викидів парникових газів та поглинання вуглецю.
    Проєкт LIFE SWiPE вперше зібрав експертів зі злочинів проти дикої природи на міжнародній конференції
    Європейська міжгалузева конференція щодо протидії злочинам проти дикої природи відбулася наприкінці червня у Мадриді, Іспанія. Захід об’єднав понад 120 провідних експертів та представників право- та природоохоронних органів, прокуратури та суддів з 20 країн, в тому числі з України для обміну досвідом та транскордонної співпраці.